A A A

Jak u Babci - Gdańsk

WKRÓTCE BĘDZIEMY ŚWIĘTOWAĆ 10-LECIE NASZYCH ŻŁOBKÓW! :)

Uwaga - dysponujemy obecnie 1 miejscem wolnym w placówce przy ul. Dąbrówki. Prosimy przesłać wypełnioną Kartę Dziecka na nasz e-mail. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Kochani Rodzice,
miło nam poinformować, że otrzymujemy dofinansowanie z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach programu Maluch 2018.

Nasze żłobki posiadają
pozytywną decyzję Sanepidu o zatwierdzeniu zakładu i spełniają wysokie standardy organizacji żłobków i klubów dziecięcych. Nasze żłobki znajdują się również w GMINNYM REJESTRZE ŻŁOBKÓW I KLUBÓW DZIECIĘCYCH.Kilka słów o nas


Jesteśmy jednym z pierwszych żłobków prywatnych powstałych w Gdańsku. Od 2007 r. świadczymy profesjonalne usługi z zakresu opieki nad dziećmi w wieku od 12 miesięcy do 3 lat.

Nasz pierwszy żłobek - Klub Dziecięcy Jak u Babci w Gdańsku - umiejscowiony jest na kameralnym osiedlu przy ulicy Wawelskiej, w bezpiecznej i cichej okolicy. Do dyspozycji maluszków są 3 przestronne sale, w których odbywają się zajęcia edukacyjne przy uwzględnieniu podziału wiekowego dzieci. Posiadamy własny ogrodzony ogródek oraz duży taras przeznaczony dla maluszków, ponadto korzystamy z placu zabaw, który znajduje się po drugiej stronie budynku.

Drugi żłobek - Klub Dziecięcy Jak u Babci w Gdańsku - zlokalizowany jest na osiedlu Pogodnym przy ulicy Dąbrówki, w otulinie głównych ulic - Małomiejska, Świętokrzyska i Łódzka. Placówka położona jest, podobnie jak pierwszy punkt, w spokojnym i bezpiecznym miejscu. Znajduje się na osiedlu monitorowanym, wśród zieleni, niedaleko lasku, na skraju osiedla, z dala od hałaśliwych ulic. Posiadamy własny ogródek przeznaczony do dyspozycji dzieci.

Rodzice korzystający z komunikacji miejskiej mogą do obu naszych żłobków dogodnie dojechać autobusem lub tramwajem.

Przypominamy, że Kluby Dziecięce Jak u Babci
pracują całym rokiem, w pełnym wymiarze godzin

(od poniedziałku do piątku w godz. 645 - 1800)
- również w WAKACJE.


Zobacz nasze oddziały:
 
Designed by: Maciej Radkowski
Stronę wczytano: 11.12.2018 10:46:06