A A A

Nasza ofertaKwestia bezpieczeństwa dzieci jest dla nas priorytetem.

Na wszystkie przedmioty znajdujące się w naszych żłobkach posiadamy atesty i certyfikaty. Ponadto posiadamy pozytywne opinie sanitarno-higieniczne oraz przeciwpożarowe.

Czujne oko personelu oraz profesjonalne podejście pracowników do kwestii bezpieczeństwa - w myśl zasady, że najlepiej zapobiegać - gwarantuje należytą opiekę oraz wysoki poziom bezpieczeństwa. Każde, nawet najmniejsze zagrożenie od razu spotyka się natychmiastową reakcją pracowników.

Uczciwość, odpowiedzialność i zaangażowanie to wartości, którym zawdzięczamy zaufanie rodziców.Naszymi najważniejszymi wartościami są:

KOMPETENCJA
Fachowe metody i społeczne umiejętności łączą się w nasze kompetencje.

NIEZAWODNOŚĆ
Przestrzegamy uzgodnień, terminów i zadań wobec rodziców, pracowników i partnerów naszych placówek.

ZAUFANIE

Wzajemne zaufanie i równość są dla nas fundamentem dobrego środowiska pracy w naszych placówkach.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Jesteśmy świadomi konsekwencji naszych działań.

WIARYGODNOŚĆ
Nasze myślenie, słowa i działanie są zgodne.

DUCH ZESPOŁOWY

Jako zgrany zespół osiągamy nasze wspólne cele.

ZADOWOLENIE

Codzienna praca z dziećmi stanowi naszą radość.


Do dyspozycji maluszków są duże sale dydaktyczno - opiekuńcze. Zapewniamy także odpowiednie miejsca do zabaw na świeżym powietrzu.

Żłobek Jak u Babci to kolorowy, ciekawy świat, w którym dzieci czują się radośnie i bezpiecznie. Dopełnieniem tej bajkowej krainy są zabawki i akcesoria zapewniające zarówno prawidłowy rozwój, jak i wesołą, przytulną atmosferę. Całość przyczynia się do tego, że dziecko bardzo łatwo się u nas adaptuje.

Pragniemy zapewnić każdemu dziecku jak najlepsze warunki do dorastania, zabawy i poznawania świata, a radosne miny maluszków są dla nas najpiękniejszą nagrodą.
 
Designed by: Maciej Radkowski
Stronę wczytano: 21.07.2024 14:57:07